kurzy pro dospělé | kurzy pro děti | o nás | učitelé | ceník | kontakt |
Akustická kytaraElektrická kytaraBaskytaraBicíKlávesyFlétnaZpěv
Studium
BICÍ
Jan Podzimek (ředitel) / BICÍ
Vystudoval konzervatoř v Praze – obor bicí nástroje u legendárního profesora Miloše Veselého, ke kterému dochází soukromě stále. Hudbě se věnuje profesionálně jako hráč a učitel.

Angažmá a spolupráce např.: Vilém Čok & Bypass, Vlasta Horváth, Iva Frühlingová a No Panic, Petr Janda (Olympic), Jaz Coleman (Killing Joke – UK), Paprikacze (RHCP revival), Abba World Revival, Eric Stanglin & The Juke Joint Heroes (USA), Mr.Crow Blues Band, Dreddy Seppsama.

Oblíbená hudba: Miles Davis, Korn, Faith No More, Red Hot Chili Peppers, Peter Gabriel, Rolling Stones, Cypress Hill atd.
„V hudbě hledám a oceňuju především groove, originalitu, sdělení, emoce, to vše ideálně podepřené dobrým řemeslem.”

ZPĚV A KLÁVESY
Jan Danda / ZPĚV, KLÁVESY

Absolvoval 14 let klavíru v ZUŠ Moskevská. Studoval rockovou operu na Mezinárodní konzervatoři v Praze pod vedením profesorů Pavly Forest, Vlasty Horvátha a Táni Roskovcové. V roce 2012 se probojoval do semifinále Hlasu Československa.

Nyní studuje na Konzervatoři Teplice, hraje v divadle Rockopera v představení Romeo a Julie ahraje a zpívá v kapele Olgy Lounové. Jeho hlavní hudební angažmá je All Right Band (Profi cover band specializující se například na Pink Floyd).

Oblíbená hudba: J.A.R., Monkey Business, TOTO, Peter Gabriel, ZAZ, Miles Davis, Queen, Michael Jackson a Vlasta Redl. Honza je výborný muzikant a šoumen.


KYTARA
Peter Boška / KYTARA
Narozen v Žiaru Nad Hronom. Vystudoval Ježkovu Konzervatoř obor kytara.

Angažmá a spolupráce např.: Kreyson, Iva Frühlingová, King Size, Krucipüsk, Anna K., Petr Rajchert, Mindway, Ivan Myslikovjan.

Oblíbená hudba: Police, Soulfly, Tool, Deftones, RATM, RHCP, K25A a další.


BASA
Jan Mikulecký / BASKYTARA
Absolvoval ZUŠ Lanškroun, obor klasická kytara. Basák každým coulem:-). Firemní hráč Aquilar.

Angažmá a spolupráce např.: Vlasta Horváth, Zuzana Miková, Kamila Nývltová, Kaia Brown, Tonny Blues Band, Juwana Jenkins, Big Band Lanškroun.

BICÍ
Hanz Sedlář / BICÍ

Hanz Sedlář v Hudební akademii vyučuje hru na bicí nástroje. Krom toho, že má bohaté zkušenosti s aktivním hraním a skládáním hudby, je také kvalitním pedagogem. Dříve bubnoval v kapelách jako Motorband nebo Segment. Nyní ho uvidíte na pódiu společně s Jankem Ledeckým, v jehož doprovodné kapele působí.


KYTARA
Pavel Dvořák / KYTARA
Pavel Dvořák je naším učitelem kytaristů. Ať už vás zajímá akustická nebo elektrická kytara, Pavel vám rád předá své bohaté zkušenosti, které nasbíral jako student Mezinárodní konzervatoře Praha. Není náhodou, že si ho díky vynikající kytarové technice vybral do své kapely Bypass i Vilém Čok.

KYTARA
Josef Cigánek / BICÍ

MasterClass s Josefem Cigánkem je určená jak pro velmi náročné hráče, tak pro začátečníky i mírně pokročilé, kteří chtějí být vedeni jedním z nejuznávanějších bubeníků v ČR. Více zde

Josef Cigánek se řadí mezi jedny z nejvšestrannějších bubeníků u nás. Dokáže pokrýt hudební styly od těch nejprogresivnějších, přes popové, až po jazzové a bluesové. Dokazuje to i jeho předešlé působení v kapelách jako Krucipüsk, Törr, Walda Gang, Tonny Blues Band nebo například jako bubeník Michala Davida. Nyní máte unikátní možnost stát se žáky tohoto velmi respektovaného hráče.

 

 


JAK SE PŘIHLÁSIT KE STUDIU

  1. Objednejte si kurz nebo ukázkovou hodinu na eshopu Kytary.cz
  2. Do poznámky v objednávce nám napište o studium jakého nástroje se jedná. Budeme rádi, pokud uvedete i další informace (věk studenta, zda je začátečník či pokročilí, zda preferuje nějaký hudební žánr apod.). Do dvou pracovních dnů se vám ozveme na telefonní číslo nebo email, které uvedete v objednávce a domluvíme se na podrobnostech.
  3. Pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte nás na hak@kytary.cz.

Objednat
zkušební hodinu
Objednat
individuální kurz
Objednat
skupinový kurz pro děti


Facebook / E-shop Kytary.cz / Frontman / YouTube kanál © 2016 AUDIO PARTNER s.r.o.