kurzy pro dospělé | kurzy pro děti | o nás | učitelé | ceník | kontakt |
Akustická kytaraElektrická kytaraBaskytaraBicíKlávesyFlétnaZpěv
Kurzy pro dospělé

Hra na hudební nástroj musí být v první řadě zábava. Proto koncipujeme kurzy pro dospělé tak, aby výuka odpovídala jejich hudebnímu vkusu a aby je hra bavila. Zároveň z vlastní zkušenosti víme, že začít hrát na hudební nástroj může kdokoliv. Naši školu totiž navštěvují různí žáci s různými hudebními ambicemi.

Individuální výuka
Studium probíhá formou pravidelných 50minutových lekcí jednou týdně podle rozvrhu.

Výuka v H. A. K. probíhá v následujících oborech:

elektrická kytara
akustická kytara
basová kytara
bicí nástroje
klavír / klávesy
flétna
zpěv

Základem výuky je docházka na pravidelné lekce jednou týdně k učiteli. V hodinách se probírá technika hry na nástroj, čtení z not a správné využití znalostí při sólové hře i v kapele. Také se v rámci výuky věnujeme repertoáru všech různých hudebních stylů, vždy s ohledem na konkrétního žáka a jeho situaci. V hodinách jsou též vyučovány základy improvizace v daném hudebním stylu. Velký důraz je kladen především na správné hudební myšlení, slyšení hudby, muzikálnost hry, její vkusnost atd. Výběr notových materiálů, metodiku výuky i její tempo určuje učitel vždy s přihlédnutím k možnostem a situaci žáka (věku, schopnostem).

Výuka je též zaměřena na souborovou hru. Každý kytarista, bubeník, basák, klávesák či zpěvák má možnost vyzkoušet si hru v kapele a v různých hudebních stylech jako pop, rock, metal, jazz, blues, funky, hip-hop nebo latin. Součástí výuky jsou pravidelné koncertní prezentace probraného učiva na školních koncertech pro známé, přátele, rodiny a spolužáky.

Na rozdíl od běžných ZUŠ nejsme vázáni osnovami. Odpadají tak různé pololetní a závěrečné zkoušky či klasifikace a výuka se zaměřuje na to podstatné – něco se naučit a okamžitě prakticky využít. Náplň výuky si vytváříme sami za pomoci učitelů profesionálů tak, že výuka je, jak již bylo řečeno, ušitá každému na tělo s přihlédnutím k jeho možnostem, věku a zkušenostem.

Samozřejmostí je kvalitní nástrojové vybavení v učebnách. Žáci si tak vyzkouší v hodinách hru na špičkové značkové hudební nástroje i aparaturu a mohou tak rozvíjet svou kreativitu na tom nejlepším.

BONUS
Ti nejúspěšnější studenti budou moci využít též nahrávacího studia v Kytary.cz a natočit zdarma prezentační video/audio, které jim pomůže v další hudební kariéře. To vše pod vedením kvalitních pedagogů, kteří jsou zároveň aktivními hráči a mohou studentům garantovat vynikající úroveň výuky a zároveň předávat cenné zkušenosti z praxe. DALŠÍ

VÝHODY
Pro naše studenty též připravujeme další akce. Vedle již zmíněných školních koncertů to jsou konzultace od známých hráčů, workshopy, semináře, setkání se zajímavými a úspěšnými lidmi z oboru. Též poskytujeme slevové akce na vybrané zboží. Díky propojení naší školy a Kytary.cz můžeme studentům tedy nabídnout kompletní servis pro muzikanty od výuky hry na nástroj, přes výběr a radu při koupi kvalitních hudebních nástrojů až po jejich servis.

 

 

JAK SE PŘIHLÁSIT KE STUDIU

  1. Objednejte si kurz nebo ukázkovou hodinu na eshopu Kytary.cz
  2. Domluvte si termín výuky na hakkytary.cz nebo na tel. 778 714 810
  3. Staňte se hudebníkem :-)

Objednat
zkušební hodinu
Objednat
individuální kurz


Facebook / E-shop Kytary.cz / Frontman / YouTube kanál © 2016 AUDIO PARTNER s.r.o.