kurzy pro dospělé | kurzy pro děti | o nás | učitelé | ceník | kontakt |
Akustická kytaraElektrická kytaraBaskytaraBicíKlávesyFlétnaZpěv
Kurzy pro dospělé

Hra na hudební nástroj musí být v první řadě zábava. Proto koncipujeme kurzy pro dospělé tak, aby výuka odpovídala jejich hudebnímu vkusu a aby je hra bavila. Zároveň z vlastní zkušenosti víme, že začít hrát na hudební nástroj může kdokoliv. Naši školu totiž navštěvují různí žáci s různými hudebními ambicemi.

Individuální výuka
Studium probíhá formou pravidelných 50minutových lekcí jednou týdně podle rozvrhu.

Výuka v H. A. K. probíhá v následujících oborech:

elektrická kytara
akustická kytara
basová kytara
bicí nástroje
klavír / klávesy
flétna
zpěv

Základem výuky je docházka na pravidelné lekce jednou týdně k učiteli. V hodinách se probírá technika hry na nástroj, čtení z not a správné využití znalostí při sólové hře i v kapele. Také se v rámci výuky věnujeme repertoáru všech různých hudebních stylů, vždy s ohledem na konkrétního žáka a jeho situaci. V hodinách jsou též vyučovány základy improvizace v daném hudebním stylu. Velký důraz je kladen především na správné hudební myšlení, slyšení hudby, muzikálnost hry, její vkusnost atd. Výběr notových materiálů, metodiku výuky i její tempo určuje učitel vždy s přihlédnutím k možnostem a situaci žáka (věku, schopnostem).

Výuka je též zaměřena na souborovou hru. Každý kytarista, bubeník, basák, klávesák či zpěvák má možnost vyzkoušet si hru v kapele a v různých hudebních stylech jako pop, rock, metal, jazz, blues, funky, hip-hop nebo latin. Součástí výuky jsou pravidelné koncertní prezentace probraného učiva na školních koncertech pro známé, přátele, rodiny a spolužáky.

Na rozdíl od běžných ZUŠ nejsme vázáni osnovami. Odpadají tak různé pololetní a závěrečné zkoušky či klasifikace a výuka se zaměřuje na to podstatné – něco se naučit a okamžitě prakticky využít. Náplň výuky si vytváříme sami za pomoci učitelů profesionálů tak, že výuka je, jak již bylo řečeno, ušitá každému na tělo s přihlédnutím k jeho možnostem, věku a zkušenostem.

Samozřejmostí je kvalitní nástrojové vybavení v učebnách. Žáci si tak vyzkouší v hodinách hru na špičkové značkové hudební nástroje i aparaturu a mohou tak rozvíjet svou kreativitu na tom nejlepším.

BONUS
Ti nejúspěšnější studenti budou moci využít též nahrávacího studia v Kytary.cz a natočit zdarma prezentační video/audio, které jim pomůže v další hudební kariéře. To vše pod vedením kvalitních pedagogů, kteří jsou zároveň aktivními hráči a mohou studentům garantovat vynikající úroveň výuky a zároveň předávat cenné zkušenosti z praxe. DALŠÍ

VÝHODY
Pro naše studenty též připravujeme další akce. Vedle již zmíněných školních koncertů to jsou konzultace od známých hráčů, workshopy, semináře, setkání se zajímavými a úspěšnými lidmi z oboru. Též poskytujeme slevové akce na vybrané zboží. Díky propojení naší školy a Kytary.cz můžeme studentům tedy nabídnout kompletní servis pro muzikanty od výuky hry na nástroj, přes výběr a radu při koupi kvalitních hudebních nástrojů až po jejich servis.

 

 

JAK SE PŘIHLÁSIT KE STUDIU

  1. Objednejte si kurz nebo ukázkovou hodinu na eshopu Kytary.cz
  2. Do poznámky v objednávce nám napište o studium jakého nástroje se jedná. Budeme rádi, pokud uvedete i další informace (věk studenta, zda je začátečník či pokročilí, zda preferuje nějaký hudební žánr apod.). Do dvou pracovních dnů se vám ozveme na telefonní číslo nebo email, které uvedete v objednávce a domluvíme se na podrobnostech.
  3. Pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte nás na hak@kytary.cz.

Objednat
zkušební hodinu
Objednat
individuální kurz


Facebook / E-shop Kytary.cz / Frontman / YouTube kanál © 2016 AUDIO PARTNER s.r.o.